03.05.2021

ВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ

ПОЛІНА АНТОНЕНКО, 11 років // “Наталія Заєць, людина у якої вийшло зацікавити мене першим же уроком гри на фортепіано. Її вміння пояснювати неповторно. За рік навчання вона допомогла мені освоїти програму, яка зазвичай розрахована на 3 роки навчання. Після року навчання, за допомогою Наталії В’ячеславівни я поступила в школу-інтернат імені Петра Соломоновича Столярського відразу в 3-й клас. Наталія Заєць дуже веселий, розумний і добрий чоловік. Її наполегливість не дає вчити або грати не правильно.”

ІЛЛЯ КАУФМАН, 10 років // Наталія, чарівний педагог з музики, неймовірно талановитий. Добрий! Наталія, та людина, якій я вдячний за все те, що вона мені дає! Як Наталія пояснює, так ніхто не пояснює! Урок проходить весело і в такій атмосфері все швидко запам’ятовується! Я ще ніколи не бачив такого доброго, веселого і цікавого вчителя! Дякую, Наталія.”

ЛЕОНА ШИМОН, 16 років // “Наталя дуже хороший і професійний педагог! Мені пощастило займатися з нею з 5 років і здавати всі іспити на відмінно, отримувати задоволення від занять і дізнаватися, щось нове! Дуже рада, що мені так пощастило з такою вчителькою!

НІКИТА ЛЯХ, 15 років // Наталя висококваліфікований працівник, до всіх має індивідуальний підхід. Учитель від Бога. Тож, Наталя дуже крута !!!

АНАСТАСІЯ НЕСТЕРУК, 11 років // “Анастасія Кузьміна стала моїм педагогом зовсім недавно, і за цей недовгий час встигла багато чому мене навчити, не тільки по музичній частині, а й досвіду спілкування з людьми. До неї можна звернутися з будь-якою ситуацією, і вона не залишить без уваги, і дасть слушну пораду.
Я рада, що у мене є такий різносторонній і ерудований вчитель”

МАРІЯ ГРЕБЕШКОВА // “Брала уроки вокалу у Наталії Бітько протягом 4 років.
Заняття проходили дуже легко і цікаво. Наталія проводить уроки з великим ентузіазмом і сама націлена на те, що б побачити красивий і якісний результат. Завжди чітко помічає всі технічні, звукові і емоційні неточності у виконанні творів. Виявляє терпіння і розуміння до учня. Важливим є і те, що Наталія не просто робить зауваження, а пояснює що потрібно зробити, що б виправити помилки. Як краще взяти дихання, на чому сконцентрувати свою увагу”

НАТАЛЯ СЛЕВЦОВА, 13 років // “Моїм репетитором в 2010 році була Лалла Кейта. Вона багато чому мене навчила. Вона вимоглива але добра. Уроки проходили весело з гумором. Рекомендую і іншим дітям займатися флейтою і вибрати в учителя Лаллу.”

НОННА, мама Михайла, 10 років // “Уявіть собі: маленький хлопчик, гордо крокує біля воріт свого будинку, в образі олов’яного солдатика, з рушницею на плечі, в очікуванні дива … так, так! Але ж він чекає свою вчительку з музики.
На моє запитання: що ти можеш сказати про Наталю? Миша сказав: Чудова, що віддає своє життя дітям. І ось два години уроку проходять непомітно, легко, плідно і ми з нетерпінням чекаємо нової зустрічі.
Хочеться побажати Вам: великому кораблю – велике, щасливе плавання.”

ГЛІБ, 10 років // “Я познайомився зі своєю вчителькою Лаллою майже рік тому. Мені подобається як вона викладає, пояснює. Вона підходить до всього позитивно. Вона піклується про моє розвиток. Коли я роблю помилки, вона на мене не кричить, а терпляче пояснює.”

ОЛЕКСАНДРА // “У музичну школу мене записала мама, для того, щоб у мене пройшов бронхіт і астма.
У перший же день мене познайомили з моєю майбутньою вчителькою – Іриною Миколаївною. Вона мені відразу дуже сподобалася своєю привабливою зовнішністю, упевненістю і добротою. Наш перший урок пройшов дуже цікаво, вона дала мені зрозуміти, що я багато чого вмію і можу розвиватися більше і більше.
Вона завжди цікавилася моїм самопочуттям і настроєм, а потім ми починали грати, розучувати нові цікаві твори.
На кожному конкурсі вона переживала, здається, більше ніж її учні! Я завжди відчувала її любов і турботу до мене і зараз я дуже вдячна Ірині Миколаївні за всі свої знання і навички! Вона відмінний педагог!

ДАВИД, 15 років // “Зараз існує багато талантів, які можуть себе проявити, але майже немає людей, які можуть реалізувати ці таланти. На щастя, мій педагог вміє передати свій досвід і розкривати ці таланти. Вона відчуває мене, доступно пояснює і працює зі мною до тих пір, поки ми не досягнемо бажаного результату. З нею легко, я захоплений інструментом, і точно знаю, що з нею у мене є шанс стояти на кращих сценах світу і радувати слухачів.”

ДАНИЛО, 12 років // “Я зі своїм старшим братом давно засвоюємо саксофон під керівництвом Ірини Миколаївни. Граємо в різних стилях і жанрах. Виступаємо, як солістами так і в ансамблі. Беремо участь в різних заходах, конкурсах і завжди вдало, адже ми вдячні учні свого вчителя.